Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Курсанты Криворожского военного училища побывали в еврейском музее

18 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» прошла интерактивная экскурсия-лекция «История и национальные традиции», участниками которой стали первокурсники Криворожского военного училища. 

В музее состоялась лекция по еврейской истории для школьников

15 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» была организована лекция «Еврейская история Криворожья» для учеников 9 класса Криворожской общеобразовательной школы № 125.

 

У Музеї Михайла Мармера учні вшанували пам’ять про загиблих у Другій світовій війні

 

 

 

 

Маріанна Шпак


У зв’язку із святкуванням заходів з нагоди 74-ї річниці з Дня визволення міста від нацистів у Кривому Розі, Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» став осередком, де збираються учні та вчителі для...

Подробнее...

 

Діяльність Криворізького єврейського музею об’єднує інтереси різних конфесій

 

 

 

 

Маріанна Шпак

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» є місцем, що стоїть на перетині інтересів не лише фахівців відповідного профілю, а й представників різних релігійних конфесій.


18 лютого в музей завітала група...

Подробнее...

 

Музей Михайла Мармера прийняв участь в діалозі про сучасне значення пропагандистського впливу на суспільство

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак

12 лютого в Запорізькому національному університеті (ЗНУ) за ініціативи викладачів кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин у співпраці із Запорізьким обласним товариством дослідників історикії й культури Центральної і Східної...

Подробнее...

 
Еще статьи...