Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Волонтери Музею Михайла Мармера побували у таборі в Польщі

З 5 по 14 липня у м. Вісла (Польща) проходив міжнародний культурний семінар «Ми – не/або схожі» для українських дітей-волонтерів Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера».


Міжнаціональний захід відбувся завдяки спільній співпраці польської організації «Drzewo olivne» (м. Варшава, Польща) і ГО «КЕТЕР» (м. Кривий Ріг, Україна), які, починаючи з 2016 року, вже вчетверте...

Подробнее...

 

Літні канікули в Музеї Михайла Мармера

 

 

 

 

 

Літні канікули завжди омріяна пора для учнів шкіл. Щороку, Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» бере участь в організації проведення цікавих подій та пригод для учасників пришкільних таборів криворізьких шкіл....

Подробнее...

 

Про уроки Голокосту та толерантність

27 травня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з толерантності прийшли учні 7 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею.


На початку тренінгу школярі спробували вияснити, чи існують серед...

Подробнее...

 

У Музеї Михайла Мармера розпочалися заняття до дати початку повстання у Варшавському гетто

У Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» розпочався курс інтерактивних лекцій та занять, приурочених даті 19 квітня – початку збройного повстання єврейських підпільних організацій на території Варшавського гетто у 1943 р.

Для...

Подробнее...

 

У Музеї Михайла Мармера відбулися ознайомчі збори учасників табору-2019 у польській Віслі

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відомий своєю міжнародною діяльністю і залученням молоді та юнацтва у різноманітні проекти.


Цього року Музей Михайла Мармера вже вп’яте візьме участь в проекті «У слові ми – сто тисяч...

Подробнее...

 
Еще статьи...