Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Студенти хочуть знати правдиву історію

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак

21 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивну лекцію з історії Шоа на Криворіжжі прийшли студенти Міжрегіонального центру з перепідготовки кадрів.


Молодь давно хотіла прийти до Музею, щоб дізнатися історію Голокосту та про наслідки цього явища для криворіжців.Після почутих фактів, про які говорилося у лекції...

Подробнее...

 

В Музеї «Музей Михайла Мармера» відбулася інтерактивна лекція для студентів Коксохімічного технікуму

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак

6 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивну лекцію з єврейської історії рідного краю прийшли студенти Криворізького коксохімічного технікуму.


Молодь пояснила, що нещодавно...

Подробнее...

 

У Музеї Михайла Мармера криворізька інтелігенція обговорювала актуальні проблеми міжетнічної толерантності

 

 

 

 

Маріанна Шпак

30 січня Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відвідала криворізька інтелігенція, яка цікавиться міжрелігійними та міжетнічними відносинами між представниками різних цивілізацій.


На інтерактивної...

Подробнее...

 

Музей Михайла Мармера прийняв участь у заходах скорботи, присвячених Дню пам’яті жертв Голокосту

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак

27 січня – це відома на весь світ дата, коли суспільство згадує про неймовірні втрати людей в період Шоа через жорстокість нацистського режиму і невміння міжнародних організацій вчасно домовлятися між собою, аби зупинити агресора.


У столиці...

Подробнее...

 

Музей Михайла Мармера організував флешмоб до Дня Соборності України

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак
Сьогодні питання соборності в Україні актуальне як ніколи. Після подій на Майдані весь народ усвідомив, що єдність українців має давні історичні початки, і перший офіційний доказ тому – підписання 22 січня 1919 р. акту Злуки Української Народної...

Подробнее...

 
Еще статьи...