Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Майбутні журналісти побували в єврейському музеї

4 квітня в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася лекція-екскурсія для учнів Криворізької загальноосвітньої школи № 86 – членів шкільного гуртка «Журналістика: точка зору». Гості прослухали цікаву розповідь екскурсовода про традиційну культуру юдеїв і познайомилися з виставковими експозиціями. Результатом заходу стала домовленість про створення...

Подробнее...

 

Канікули – час для відвідування музею

28 березня в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» побували учні 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 55. В ході екскурсії по залах музею школярі побачили унікальні юдейські артефакти та познайомилися з єврейськими...

Подробнее...

 

Музейна педагогіка в дії: в єврейському музеї відбулося заняття «Толерантність починається з мене»

22 березня в Музеї Михайла Мармера пройшов урок «Толерантність починається з мене», в якому взяли участь учні Криворізької загальноосвітньої школи № 92.


Основною лінією інтерактивного заняття було обговорення проблем взаємоповаги у підлітковому середовищі...

Подробнее...

 

Курсанты Криворожского военного училища побывали в еврейском музее

18 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» прошла интерактивная экскурсия-лекция «История и национальные традиции», участниками которой стали первокурсники Криворожского военного училища. 

В музее состоялась лекция по еврейской истории для школьников

15 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» была организована лекция «Еврейская история Криворожья» для учеников 9 класса Криворожской общеобразовательной школы № 125.

 
Еще статьи...