Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Ліцеїсти цікавляться єврейської історією рідного краю

4 жовтня у Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася лекція з єврейської історії Криворіжжя для учнів 10 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею.
Вивчаючи індустріальний розвиток регіону у ХІХ ст., учні вирішили завітати до музею, щоб розпитати фахівців про внесок єврейського населення у вдосконаленні важкої індустрії нашого краю.


Під час...

Подробнее...

 

В музеї відбулася екскурсія для студентів-істориків

3 жовтня до Музею культури єврейського народ та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на екскурсію з юдаїки прийшли студенти першого курсу історичного факультету Криворізького державного педагогічного університету.
Історики тільки розпочали академічний...

Подробнее...

 

В Музеї Михайла Мармера відкрилась наративна виставка «За покликом серця», яка прибула до Кривого Рогу з Ізраїлю

28 вересня в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася Церемонія вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру та публічна презентація інтерактивної виставки «За покликом серця», яка створена за ініціативи Меморіального...

Подробнее...

 

«Чому євреї?» У Музеї Михайла Мармера відбувся інтерактивний урок для гімназистів

27 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з генезису історії Голокосту завітали учні 10 класу Криворізької Центрально-Міської гімназії.
До Пам’ятних днів вшанування жертв перших масових...

Подробнее...

 

В Музеї Михайла Мармера відбулася інтерактивна лекція, присвячена 77-ій річниці початку жахливих подій у Бабином Яру

Маріанна Шпак
20 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з історії генези Голокосту прийшли учні 11 класу Криворізького ліцею-інтернату для сільської молоді «КОЛІ».


Тенденції вивчення...

Подробнее...

 
Еще статьи...