Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Традиції діють: Музей Михайла Мармера організував чергову поїздку криворізьких дітей в табір у Польщу

 

 

 

 

Маріанна ШпакЗ 6 по 16 липня співробітники та діти-волонтери Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» за співпраці ГО «КЕТЕР» (Кривий Ріг, Україна) й спільноти «Drzewo oliwne» (Варшава, Республіка Польща) взяли участь у Міжнародному україно-єврейсько-польському проекті «У слові «ми» – сто тисяч «я».


Для Музею Михайла Мармера співпраця з польськими колегами...

Подробнее...

 

Для чого потрібно вчитися толерантності

 

 

 

 

Маріанна Шпак

7 червня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивний тренінг з толерантності прийшли учні 6-х класів Криворізької загальноосвітньої школи № 123.


 

Діти вже зустрічали поняття...

Подробнее...

 

Що таке Голокост: бесіда із малюками на дорослу тему

 

 

 

 

Маріанна Шпак

6 червня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивний тренінг «Однакові vs різні» прийшли учні 1-2 класів Криворізької загальноосвітньої школи № 22.


Не зважаючи на вікові особливості дітей...

Подробнее...

 

Музейний урок для школярів

 

 

 

 

Маріанна Шпак

5 червня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з міжнаціональної толерантності завітали учні 6-х класів пришкільного табору Криворізької загальноосвітньої школи № 123.


Під...

Подробнее...

 

Канікули у Музеї Михайла Мармера

 

 

 

 

Маріанна Шпак

Для кожної дитини літні канікули – це пора нових емоцій, вражень та подій, які вона з перших днів сезону отримує у пришкільному літньому таборі. Тому не дивно, що криворізькі педагоги й вихователі почали готуватися до цього завчасно, забезпечуючи...

Подробнее...

 
Еще статьи...