Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Музейний урок про геноциди для десятикласників

 

 

 

 

Маріанна Шпак

23 листопада на інтерактивну лекцію «Дефініції поняття геноциду» до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» прийшли десятикласники Криворізької загальноосвітньої школи № 28.


У вересні старшокласники брали участь в церемонії пам’яті жертв Бабиного Яру, на черзі – скорбота за українськими селянами, що не пережили Голодомор.


На...

Подробнее...

 

Музейний урок толерантності

 

 

 

 

Маріанна Шпак
В наш час, коли в Україні звучить слово «війна», необхідно виховувати в дітях повагу до інших народів, аби в майбутньому нове покоління створило гармонійне суспільство без стереотипів і страхів, яке не допустить нових озброєних протистоянь....

Подробнее...

 

В Музеї Михайла Мармера відбулося заняття з історії Голокосту

 

 

 

 

Маріанна Шпак

18 листопада до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на заняття з історії генези Шоа прийшли учні 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 49.


В курсі всесвітньої історії учні вивчали ознаки...

Подробнее...

 

В Музеї Михайла Мармера відбулося відзначення третьої річниці Революції Гідності

Український народ не вперше зіткнувся з реаліями революції та війни, адже маємо не просту історію, і розвиток країни ще не досягнув свого піку. Події Майдану 2013-2014 рр. показали, що в Україні збереглася пам’ять про силу предків, які в минулому проходили значно важчі етапи...

Подробнее...

 

Сотрудники Музея Михаила Мармера о VI Баховской академии

 

 

 

 

Светлана Поддубная

16 ноября в Кривом Роге в рамках международного проекта состоялась VI Баховская академия, собравшая любителей классической музыки в концертном зале Криворожского областного музыкального колледжа.


Впервые Баховская академия стартовала...

Подробнее...

 
Еще статьи...