Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Науковий співробітник «Музею Михайла Мармера» взяв участь конференції «Національні меншини і колективна пам’ять титульних націй: дилеми (не) забуття»

30-31 березня у м. Рівному проходила IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Національні меншини і колективна пам’ять титульних націй: дилеми (не) забуття», яку організували Центр студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка» (Рівне), Український центр вивчення історії Голокосту (Київ), Рівненський державний гуманітарний університет (Рівне) та Фонд імені Рози Люксембург (Берлін).


На...

Подробнее...

 

Весняні канікули у музею

 

 

 

 

Маріанна Шпак

Пора весняних канікул – це веселі прогулянки та корисно проведений час у цікавих заходах, які спеціально для школярів організують у місті.


Щороку Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» не є...

Подробнее...

 

У рамках соціально-психологічного проекту у Музею Михайла Мармера побували люди похилого віку, тимчасово переселені із зони АТО

 

 

 

 

Маріанна Шпак
Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» й Громадська організація «КЕТЕР» вже не вперше стають ініціаторами різноманітних програм для підтримки різних категорій населення Кривого Рогу.


3 березня, у...

Подробнее...

 

У музеї відбулася пізнавальна лекція для учнів школи № 17

 

 

 

 

Маріанна Шпак

1 березня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивну лекцію з єврейської історії міста прийшли учні 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи №17.


Школярі давно планували відвідати...

Подробнее...

 

У Музею Михайла Мармера відбувся захід до шанування пам’яті жертв та героїв Другої світової війни

 

 

 

 

Маріанна Шпак

21 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивну лекцію про генезу Шоа та наслідки цього явища для світової спільноти прийшли учні 9 класу Криворізького Центрально-міського ліцею....

Подробнее...

 
Еще статьи...