Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

У Музеї Михайла Мармера відбулася екскурсія для директорів криворізьких шкіл

 

 

 

 

Маріанна Шпак

29 листопада Музей Михайла Мармера на екскурсію з єврейської історії Криворіжжя завітала група директорів Криворізьких загальноосвітніх шкіл.


Не секрет, що музей є міським освітнім інтерактивним центром з історії Голокосту та толерантності, а тому його співпраця із місцевою шкільною адміністрацією відбувається на постійній основі.


У ході екскурсії педагоги знайомилися...

Подробнее...

 

В музеї відбулося заняття з толерантності для учнів

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак

29 листопада в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивному занятті з толерантності побували учні 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 8.


Заняття розпочалося із дискусії про те...

Подробнее...

 

26 листопада в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася Церемонія вшанування пам’яті жертв Голодомору, героїв Небесної сотні та загиблих воїнів в зоні АТО

Маріанна Шпак

26 листопада в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася Церемонія вшанування пам’яті жертв Голодомору, героїв Небесної сотні та загиблих воїнів в зоні АТО.


На заході були присутні учні місцевих шкіл –...

Подробнее...

 

У музеї пройшло інтерактивне заняття для учнів загальноосвітньої школи № 28

 

 

 

 

Маріанна Шпак

21 листопада до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття, присвячене річницям Голодомору та Дню Гідності й Свободи прийшли учні 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи №28.


В...

Подробнее...

 

У музеї відбулася екскурсія-лекція для студентів Біблейського університету

 

 

 

 

Маріанна Шпак

16 листопада в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася інтерактивна екскурсія-лекція для молоді Біблейського університету. До речі, співпраця між установами має давню історію:
коли студенти...

Подробнее...

 
Еще статьи...