Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Музей Михайла Мармера прийняв участь у міжнародній конференції з питань досліджень єврейської культурної спадщини

 

 

 

 

Маріанна Шпак

З 15 по 17 грудня у Києві відбулася міжнародна конференція викладачів, які займаються дослідженням історії та культури єврейського народу. Організаторами заходу виступили Центр мови і культури їдиш Всесвітнього Єврейського Конгресу у Вільнюсі та Єврейський Форум України.


У науковій зустрічі прийняла участь Маріанна Шпак, науковий співробітник Музею культури єврейського...

Подробнее...

 

В музеї відбувся інтерактив для молодших школярів

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак

7 грудня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з толерантності прийшли учні 4 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 79.


 

 

Під час інтерактиву діти спробували...

Подробнее...

 

Школярі-волонтери відвідали єврейський музей

 

 

 

 

Маріанна Шпак
6 грудня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» завітали учні Криворізької загальноосвітньої школи № 85 – волонтери, які вже не один рік допомагають бійцям в зоні бойових дій на Сході України.


Так...

Подробнее...

 

В музеї відкрилася виставка, присвячена Дню збройних сил України

6 грудня до Дня Збройних Сил України в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відкрилася виставка «Історія українського війська», яку подарували музею учасники бойових дій в зоні АТО –працівники «Музею бойової слави батальйону...

Подробнее...

 

Криворізький єврейський музей відвідали гості з Канади

 

 

 

 

Світлана Піддубна

Популярність Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» зростає з кожним днем. Викликано це тим, що музей є не тільки виставковою експозицією, в якій демонструється велика кількість зникаючих юдейських...

Подробнее...

 
Еще статьи...