Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

«Чому євреї?» У Музеї Михайла Мармера відбувся інтерактивний урок для гімназистів

27 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з генезису історії Голокосту завітали учні 10 класу Криворізької Центрально-Міської гімназії.
До Пам’ятних днів вшанування жертв перших масових розстрілів у Бабиному Яру та на Криворіжжі, школярі вирішили дізнатися, якими були причини й передумови явища Шоа.


Так як на уроках...

Подробнее...

 

В Музеї Михайла Мармера відбулася інтерактивна лекція, присвячена 77-ій річниці початку жахливих подій у Бабином Яру

Маріанна Шпак
20 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з історії генези Голокосту прийшли учні 11 класу Криворізького ліцею-інтернату для сільської молоді «КОЛІ».


Тенденції вивчення...

Подробнее...

 

У музеї відбулася вступна інтерактивна екскурсія для учнів загальноосвітньої школи №20

Маріанна Шпак
7 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на екскурсію з юдаїки прийшли учні 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 20.В Україні перші місяці осені присвячені пам’яті трагічних дат початку...

Подробнее...

 

Волонтери Музею Михайла Мармера стали учасниками міжнародного дослідницького проекту

 

 

 

 

 

Маріанна Шпак

В серпні цього року волонтери Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» вже вдруге стали учасниками міжнародної програми Бродячого університету «Самбатіон».


Перша зустріч юнаків і дівчат з провідними...

Подробнее...

 

Традиції діють: Музей Михайла Мармера організував чергову поїздку криворізьких дітей в табір у Польщу

 

 

 

 

Маріанна ШпакЗ 6 по 16 липня співробітники та діти-волонтери Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» за співпраці ГО «КЕТЕР» (Кривий Ріг, Україна) й спільноти «Drzewo oliwne» (Варшава, Республіка Польща) взяли участь у...

Подробнее...

 
Еще статьи...