Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Іграшки дітей Голокосту

Ні для кого не секрет, що люди, потрапивши один раз в Музей Михайла Мармера, повертаються туди ще й ще. Висновок: співробітники музею працюють якісно, захоплено, на позитивний результат. А результат дійсно значимий: унікальні артефакти експозицій, інтерактивні лекції та заняття збагачують відвідувачів новою інформацією, яка розширює межі розуміння інших культур, національних традицій, формують...

Подробнее...

 

У Музеї Михайла Мармера відбулася церемонія пам'яті жертв Голокосту

  

29 вересня 1941 року окупаційна адміністрація Києва почала історію масових розстрілів українських євреїв. Першим місцем трагедії став Бабин Яр, який сьогодні є символом Голокосту в Україні.


Сьогодні весь цивілізований світ 29 вересня вшановує пам'ять невинно...

Подробнее...

 

Музейная педагогика: урок в Музее Михаила Мармера

18 сентября в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста состоялся урок «Чтобы ты жила долго…», в котором приняли участие ученики Криворожской общеобразовательной школы №87.


На занятии школьники познакомились с девочкой по имени Хая.


Хая очень...

Подробнее...

 

Група криворізьких пенсіонерів відвідала Музей Михайла Мармера

У нашому суспільстві, на жаль, на старше покоління прийнято дивитися, більшою мірою, як на велику соціальну проблему, яка зводиться до питань: як забезпечити літніх людей, які отримують мізерну пенсію, якісним медичним обслуговуванням, харчуванням, гідними побутовими...

Подробнее...

 

Волонтери Музею Михайла Мармера побували у таборі в Польщі

З 5 по 14 липня у м. Вісла (Польща) проходив міжнародний культурний семінар «Ми – не/або схожі» для українських дітей-волонтерів Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера».


Міжнаціональний захід відбувся завдяки спільній...

Подробнее...

 
Еще статьи...