Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Канікули – час для відвідування музею

28 березня в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» побували учні 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 55. В ході екскурсії по залах музею школярі побачили унікальні юдейські артефакти та познайомилися з єврейськими національними традиціями.

 

Музейна педагогіка в дії: в єврейському музеї відбулося заняття «Толерантність починається з мене»

22 березня в Музеї Михайла Мармера пройшов урок «Толерантність починається з мене», в якому взяли участь учні Криворізької загальноосвітньої школи № 92.


Основною лінією інтерактивного заняття було обговорення проблем взаємоповаги у підлітковому середовищі...

Подробнее...

 

Курсанты Криворожского военного училища побывали в еврейском музее

18 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» прошла интерактивная экскурсия-лекция «История и национальные традиции», участниками которой стали первокурсники Криворожского военного училища. 

В музее состоялась лекция по еврейской истории для школьников

15 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» была организована лекция «Еврейская история Криворожья» для учеников 9 класса Криворожской общеобразовательной школы № 125.

 

У Музеї Михайла Мармера учні вшанували пам’ять про загиблих у Другій світовій війні

 

 

 

 

Маріанна Шпак


У зв’язку із святкуванням заходів з нагоди 74-ї річниці з Дня визволення міста від нацистів у Кривому Розі, Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» став осередком, де збираються учні та вчителі для...

Подробнее...

 
Еще статьи...