Новости музея


Страница входа Новости музея

Новости музея

Музейна педагогіка в дії: в єврейському музеї відбулося заняття «Толерантність починається з мене»

22 березня в Музеї Михайла Мармера пройшов урок «Толерантність починається з мене», в якому взяли участь учні Криворізької загальноосвітньої школи № 92.


Основною лінією інтерактивного заняття було обговорення проблем взаємоповаги у підлітковому середовищі, створення комфортного соціуму для оточуючих в шкільному колективі, розуміння значущості добросусідських і партнерських відносин між людьми.
 

Курсанты Криворожского военного училища побывали в еврейском музее

18 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» прошла интерактивная экскурсия-лекция «История и национальные традиции», участниками которой стали первокурсники Криворожского военного училища. 

В музее состоялась лекция по еврейской истории для школьников

15 марта в Музее культуры еврейского народа и истории Холокоста «Музей Михаила Мармера» была организована лекция «Еврейская история Криворожья» для учеников 9 класса Криворожской общеобразовательной школы № 125.

 

У Музеї Михайла Мармера учні вшанували пам’ять про загиблих у Другій світовій війні

 

 

 

 

Маріанна Шпак


У зв’язку із святкуванням заходів з нагоди 74-ї річниці з Дня визволення міста від нацистів у Кривому Розі, Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» став осередком, де збираються учні та вчителі для...

Подробнее...

 

Діяльність Криворізького єврейського музею об’єднує інтереси різних конфесій

 

 

 

 

Маріанна Шпак

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» є місцем, що стоїть на перетині інтересів не лише фахівців відповідного профілю, а й представників різних релігійних конфесій.


18 лютого в музей завітала група...

Подробнее...

 
Еще статьи...