Музей Михайла Мармера відвідав Біньямін Джейкобс


Страница входа Новости музея Музей Михайла Мармера відвідав Біньямін Джейкобс

Музей Михайла Мармера відвідав Біньямін Джейкобс


6-7 листопада в Криворізькій єврейській громаді з дружнім візитом побував головний рабин Нідерландів, член організації RCE (Раввінський центр Європи), кавалер Ордена вищої офіцерської честі Голландії, посланник Любавічеського Ребе Біньямін Джейкобс. Оскільки гість у себе в Нідерландах зацікавлений у розвитку та реалізації проектів по міжнаціональної толерантності, то абсолютно логічним було його бажання відвідати в Кривому Розі й Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера».


В ході знайомства з унікальними музейними артефактами, ребе Біньямін Джейкобс задавав питання, що стосуються історії українських євреїв, і особливу увагу приділив експозиціям, присвяченим Голокосту, пояснивши це тим, що під час Шоа його сім'я перебувала в Голландії, і не всім її членам вдалося пережити цю найбільшу у світової історії єврейську трагедію.


На прощання шановний гість сказав, що бачить і розуміє важливість діяльності музею, подякував за професіоналізм співробітників й побажав успіхів у роботі.


2019.11.07.