Лекція для студентів в Музеї Михайла Мармера


Страница входа Новости музея Лекція для студентів в Музеї Михайла Мармера

Лекція для студентів в Музеї Михайла Мармера

16 жовтня в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася відкрита лекція «Голокост на Криворіжжі: виконавці та жертви» для студентів-істориків Криворізького державного педагогічного університету.


Роман Шляхтич, кандидат історичних наук, не один рік займається дослідженням історії нацистської окупації нашого краю. Найбільш важливим результатом його продуктивної діяльності стало впровадження у навчальну програму університету курсу з історії Голокосту. Значимо те, що студенти відвідують його з великим бажанням. А, оскільки в місті знаходиться музей, присвячений Катастрофі, молодий вчений вважає за необхідне використовувати його простір для введення своїх підопічних в історію єврейської трагедії.


В ході інтерактивної лекції слухачі простежили процес реалізації нацистами «вирішення єврейського питання» на Криворіжжі: як сталася окупація міста, як і коли почалися перші каральні акції проти мирного населення, хто був виконавцем злочинних дій, якою була доля євреїв, які не стали жертвами масових каральних акцій.

Завершилася лекція екскурсією по музею, в якій студенти познайомилися з експозиціями та артефактами, що розповідають про юдейську культуру та традиції.

2019.10.17.