Група криворізьких пенсіонерів відвідала Музей Михайла Мармера

Страница входа Новости музея Група криворізьких пенсіонерів відвідала Музей Михайла Мармера

Група криворізьких пенсіонерів відвідала Музей Михайла Мармера

У нашому суспільстві, на жаль, на старше покоління прийнято дивитися, більшою мірою, як на велику соціальну проблему, яка зводиться до питань: як забезпечити літніх людей, які отримують мізерну пенсію, якісним медичним обслуговуванням, харчуванням, гідними побутовими умовами, організацією комфортних транспортних перевезень та іншими матеріальними благами.

Таке коло проблем постійно мусується на всіх державних рівнях. На тлі цього, мимоволі випадає сфера культурної соціалізації людей похілого віку, особливо які проживають самотньо. Саме тому позитивним виглядає досвід організації активного дозвілля для своїх підопічних

Територіальними центрами соціального захисту Криворізького управління в справах соціального забезпечення.

В рамках однієї з таких програм Територіального центру соціального захисту Центрально-Міського району, 10 вересня на екскурсії в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Міхала Мармера» побували поважні гості – пенсіонери.

2019.09.15