Літні канікули в Музеї Михайла Мармера


Страница входа Новости музея Літні канікули в Музеї Михайла Мармера

Літні канікули в Музеї Михайла Мармера

 

 

 

 

 

Літні канікули завжди омріяна пора для учнів шкіл. Щороку, Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» бере участь в організації проведення цікавих подій та пригод для учасників пришкільних таборів криворізьких шкіл.


Кожного дня музей зустрічає дітей інтерактивними заняттями, на яких школярі є головними героями і малють можливість вирішувати серйозні проблеми людства.

Учні 1-4 класів завжди задіяні в різноманітних іграх й змаганнях, де перевіряють свою дружбу й толерантне відношення до навколишнього світу. Крім того, маленькі відвідувачі, через свідчення дітей періоду Голокосту, можуть вперше познайомитися із поняттям Шоа та наслідками явища для сучасного світу.


В Музеї Михайла Мармера проводять час з користю і підлітки місцевих шкіл. Під час тренінгів вони перетворюються на експертів, які мають можливість самостійно аналізували переглянуті ними навчальні фільми про Голокост та про проблеми дискримінації й рівності між людьми у сучасному світі.

Також учні беруть участь в інтерактивних лекціях й заняттях, де обговорюється невідома єврейська історія Криворіжжя та знищений спадок їдишської культури регіону під час Другої світової війни.


Кожного разу, після проведеного заняття, школярі висловлюють свої думки та враження від побаченого і почутого. Єдиним висновком для дітей різного віку є фрази про збереження миру та зміни, які вже цього літа треба починати із себе.

У нашому культурному закладі раді всім. В цьому році найбільш активно відвідують унікальний музей учні загальноосвітніх шкіл № 1, 21 та 60. Проте хочемо нагадати про вимоги, які потрібно виконувати і гостям, і господарям.


 

 

 

 

 

Музей Михайла Мармера, на жаль, за розміром не дуже великий, тому за один раз ми здатні прийняти лише одну групу. Пояснюємо. Для пришкільних таборів, що залежать від розкладу, виїзні заходи є логічними тільки до обіду. Це ускладняє процес перебування школярів у музеї, тобто в другій час учні прийти не можуть. Тому, знов ж таки, більш однієї групи в день заклад не прийме.


Отже, нагадуємо педагогам міста, що запис на канікулярний період потрібно робити завчасно (за два місяці наперед) за тел. +380973424736.

З радістю чекаємо на вас і школярів на наступні канікули!

2019.06.18.