Про уроки Голокосту та толерантність

Страница входа Новости музея Про уроки Голокосту та толерантність

Про уроки Голокосту та толерантність

27 травня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з толерантності прийшли учні 7 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею.

На початку тренінгу школярі спробували вияснити, чи існують серед українців стереотипи щодо представників інших націй, а також поділилися асоціаціями з приводу маркерів, якими позначають не українців у звичному для підлітків середовищі.

Учні дійшли висновків, що кліше, які формувалися століттями, досі займають значне місце у розвитку суспільства, та впливають на них й оточення їх ровесників. Також вони зазначили, що на уроках вже зустрічалися із поняттями, які є протидією до агресії і непорозумінь. І найвідоміший спосіб – це толерантність.

Для більш детального пояснення цього визначення, підліткам було запропоновано навчальний фільм «Ксенофобія і толерантність. Уроки Голокосту та гуманізму» де дізналися про значення тих явищ для глобалізації української держави.

Після перегляду цікавих кадрів, ліцеїсти створили постери, які мали донести світу важливість взаєморозуміння і поваги один одного. Головною метою, яка пронизувала всі їх думки – запорука миру можлива, і вона йде від серця.

2019.05.28.