Страница входа Новости музея У Музеї Михайла Мармера відбулися ознайомчі збори учасників табору-2019 у польській Віслі

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відомий своєю міжнародною діяльністю і залученням молоді та юнацтва у різноманітні проекти.

Цього року Музей Михайла Мармера вже вп’яте візьме участь в проекті «У слові ми – сто тисяч «Я», що ініціює Громадська організація «Drzewo oliwne» (Варшава, Польща), де волонтери музею є учасниками інтерактивного літнього табору на гірськолижному курорті в горах Бескиди.

Кожного разу для участі у таборі формується група з 8 хлопчиків та 8 дівчаток, які їдуть не лише відпочити, а й продемонструвати культурні цінності й гідне молоде покоління України.

17 січня відбулася перша зустріч майбутніх учасників табору-2019, – волонтерів Музею Михайла Мармера, та їх батьків. Частина вихованців є постійними членами криворізької групи у Віслі, адже мають лідерські здібності та успіхи у волонтерській діяльності Музею Михайла Мармера.

Під ході цьогорічної першої зустрічі підлітки не лише познайомилися один з одним, а й мали можливість почути захоплюючі розповіді про пригоди у Віслі від колишніх учасників, подивитися разом фото і відео, зняті у літньому таборі за минулі роки, та знайти друзів за інтересами під час чаювання.

Найважливіше, що принесла перша зустріч, – це усмішки та запал в дитячих очах від очікування нових вражень та досвіду у майбутній подорожі до Польщі.

2019.02.18.