В музеї для школярів відбулося заняття з толерантності

Страница входа Новости музея В музеї для школярів відбулося заняття з толерантності

В музеї для школярів відбулося заняття з толерантності

13 лютого у Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивному тренінгу з толерантності побували дев’ятикласники Криворізької загальноосвітньої школи № 1.

У підлітків, які потрапили до музею, виникло чимало питань. Перш за все, вони вирішили вияснити, що таке толерантність та чи прийнятне це явище для українського суспільства.

Під час воркшопу було проаналізовано, що таке міфи й стереотипи, і яким чином вони з’являються у житті кожного.

Також учні взяли участь у грі «Вгадай хто?», де на власному досвіді переконалися, як упереджені погляди й навіяні стереотипами образи, можуть спотворювати реальність.

Після цього школярі переглянули короткометражний фільм про історію впровадження поняття «толерантність», «ксенофобія» та «шовінізм» на міжнародному рівні.

По завершенню музейного заняття дев’ятикласники спробували створити постери, які б відобразили їх власні розуміння взаємоповаги, рівноправності та гармонії взаємовідносин між людьми у світі.

2019.02.14.