Про пропаганду – школярам

Страница входа Новости музея Про пропаганду – школярам

Про пропаганду – школярам

12 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття «Отруйний гриб» з історії нацистської дитячої пропаганди прийшли учні 9 класу Ліцею-інтернату № 8.

Сьогодні як ніколи актуально говорити з підлітками про медіаграмотність та способи протистояння фейковій інформації, адже в такому віці люди найбільше підпадають під влив агітації й пропаганди.

На прикладі нацистської антисемітської ідеології 30-40 рр. ХХ ст., що стала одним із напрямів впливу на свідомість дітей Німеччини, було продемонстровано ретроспективу методів і засобів, які за невеликий проміжок часу перетворювали молоде покоління німців на безжалісних вбивць та фанатиків.

Під час інтерактиву учні намагалися самостійно визначити роль реклами та пропаганди в житті людини. Також підлітки спробували дати відповідь на питання, чи можуть особисто вони, та їх ровесники, протистояти сучасній популяризації різних ідей у мережі інтернет.

Кожен школяр дійшов до висновку, що у його віці боротися з фейками дуже складно. Тому для того, аби вміти аналізувати події та зайняти гідне місце в суспільстві, необхідно постійно самовдосконалюватися й розвиватися.

2019.02.13.