У Музеї Михайла Мармера відбулося ігрове заняття «Сто тисяч «Я»

Страница входа Новости музея У Музеї Михайла Мармера відбулося ігрове заняття «Сто тисяч «Я»

У Музеї Михайла Мармера відбулося ігрове заняття «Сто тисяч «Я»

1 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з толерантності «Якби малюнки ожили» завітали учні 5го класу Криворізької загальноосвітньої школи № 72.

До Музею Михайла Мармера учні прийшли вперше, аби дізнатися що таке толерантність та поговорити про долю єврейських дітей під час Другої світової війни.

Для школярів був проведений тренінг, що продемонстрував п’ятикласникам життя єврейської дівчинки Хані, яка під час війни зображувала в малюнках жахливе життя євреїв у гетто.

Під час розгляду образів та пейзажів, учні стали прямими учасниками трагічних подій, які відбулися під час Голокосту, тому дуже переймалися переживаннями й тривогами Хані.

Після обговорення життя єврейської дівчинки школярі стали учасниками гри «Сто тисяч «Я», в якій кожен зміг проявити свої кращі якості, побачити власні недоліки та зрозуміти, як буває важко, якщо тебе не чують і не сприймають, коли це так необхідно.

По завершенню заняття, п’ятикласники висловили свої враження та емоції. Найголовніше, що кожен взяв для себе із воркшопу у музеї – це розуміння того, що необхідно щоденно працювати над собою, аби навчитися розуміти й чути один одного в цьому великому світі.

2019.02.03.