В музеї на лекції-екскурсії побували учні Глеюватської школи

Страница входа Новости музея В музеї на лекції-екскурсії побували учні Глеюватської школи

В музеї на лекції-екскурсії побували учні Глеюватської школи

29 січня на інтерактивну екскурсію з юдаїки до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» завітали учні 6-7 класів Глеюватської загальоноосвітньої школи.

В школі, у курсі всесвітньої історії, зараз школярі вивчають процес формування Ізраїльсько-Іудейського царства та період Хрестових походів, тому їм було цікаво побачити музейні артефакти, присвячені єврейської культурі і поговорити про явища й події минулого.

Протягом екскурсії-лекції діти знайомилися із релігійними звичаями і традиціями юдеїв й задавали різноманітні питання, спираючись на вже отримані в школі знання.

Крім того, учні з цікавістю проводили паралелі між єврейськими та християнським релігійними святами, шукали схожі і відмінні риси.

На завершення діти пообіцяли, що обов’язково повернуться, коли почнуть вивчати Козацьку добу, аби краще пізнати не лише минуле України, а й єврейську історію рідного краю.

2019.01.30.