Музейний урок до Дня пам’яті жертв Голокосту

Страница входа Новости музея Музейний урок до Дня пам’яті жертв Голокосту

Музейний урок до Дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття прийшли вихованці КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» м. Кривого Рогу.

У значимий для світу День пам’яті жертв Голокосту, маленькі відвідувачі хотіли знати більше про історію Голокосту.

Під час музейного уроку «Три ляльки», дітлахи дізналися про тяжку долю своїх ровесників – єврейських хлопчиків і дівчаток, які постраждали від переслідувань нацистів та втратили рідних у період Шоа.

Відтворені історії й образи настільки вразили маленьких слухачів, що вони вирішили створити й презентувати для всіх дітей світу заклики проти війни й жорстокості.

Загальний висновок, до якого прийшли учасники тренінгу, завершився проханням до кожного, хто живе на цій планеті: «Ніколи не починайте війну, вона забирає найдорожче!».

2019.01.28.