Видання Музею Михайла Мармера презентовані шкільним бібліотекарям міста


Страница входа Новости музея Видання Музею Михайла Мармера презентовані шкільним бібліотекарям міста

Видання Музею Михайла Мармера презентовані шкільним бібліотекарям міста

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відомий не лише успішною міжнародною діяльністю та застосуванням на практиці інтерактивних освітніх методик, а й створенням та публікуванням серйозних науково-краєзнавчих з історії євреїв Криворіжжя та України загалом.

17 грудня в Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» відбулася презентація двох книг про минуле регіону для бібліотекарів загальноосвітніх шкіл міста.


Світлана Піддубна, директор Музею Михайла Мармера та голова правління ГО «КЕТЕР», представила освітянам книгу «Неизвестное Криворожье: странички еврейской истории» (М.Мармер, С.Піддубна), в якій проаналізовано явище Голокосту в рідному краї та продемонстровано юдейські звичаї й традиції, що були невід’ємною частиною культури Криворіжжя до середини ХХ століття.

Також нею був презентуван бібліотекарам збірник наукових матеріалів Всеукраїнського науково-практичного семінару «Музейний простір: збереження та презентація предметів юдаїки», що зібрав кращі статті українських фахівців-музеологів вузької специфіки.


Ще одним презентером заходу був Ігор Рукавіцин, член Національного союзу краєзнавців України. Він представив публіці колективну працю «Історичний путівник по Поштовій.1917-2017 рр.», де у 3D формі відновлено старі будівлі проспекту та розроблено у доступній і легкій формі маршрути по старовинним місцям відповідних локацій.

По завершенню заходу автори книг передали до фондів 120 шкільних бібліотек Криворіжжя свої здобутки, аби якомога мешканців краю знали і пам’ятали власну історію.

2018.12.18.