Музей Михайла Мармера - територія об’єднання людей


Страница входа Новости музея Музей Михайла Мармера - територія об’єднання людей

Музей Михайла Мармера - територія об’єднання людей

Безумовно, що музейний простір – це місце, де можна задовольнити інтелектуальні та естетичні потреби. Крім того, музей – це місце об’єднання людей, що є його найкращим призначенням в сучасному суспільстві.


Звичайно, з родиною, друзями, колегами можна спілкуватися вдома та на роботі, але спільне проведення часу в музеї дає особливий досвід взаємодії, можливість ділитися своїми враженнями, новими емоціями. Зазвичай, відвідувачі, раз побувавши в музеї, приходять ще й ще. Й цікаво, що в останні роки в Україні мода на відвідування музеїв, виставок, галерей цілими колективами має широке поширення.


Причому, установи організовують тематичні виїзди не тільки у своэму місті, а й далеко за його межами. Так, в Криворізькому музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» були відвідувачі з Кропивницького, Миколаєва, Києва, Житомира, Одеси, Харкова та ін.

9 листопада в Музеї Михайла Мармера на інтерактивній екскурсії побували співробітники ООО «Газпроммонтаж». За словами Олександра Тризна, директора компанії, їх колектив дуже часто робить «культурні вилазки», які зближують колег та формують ефективну команду однодумців.


В ході екскурсії гості знайомилися з єврейською культурою, обговорювали й порівнювали іудейські та християнські традиції, дивуючись, дізнавалися багато нового в контексті історії рідного міста.

Огляд музейних експозицій завершився екскурсією по будівлі синагоги Бейс Штерн Шульман.


Потрібно відзначити, що гості залишилися під сильним враженням від культурного заходу і домовилися про подальші відвідини Музею Міхайла Мармера.

2018.11.12.