АНОНС ПОДІЇ

Страница входа Новости музея АНОНС ПОДІЇ

АНОНС ПОДІЇ

Літня школа

«Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького» та міжрелігійний діалог:

зустріч зі співробітниками Інституту релігії та суспільства УКУ

30 жовтня о 11:00

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера»

(Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 46 (будівля синагоги Бейс Штерн Шульман)

В програмі:

• Лекція «Міжрелігійний діалог на практиці: постава митрополита Андрея Шептицького щодо дискримінації релігійних громад напередодні та під час Голокосту»
  • Презентація літньої школи «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького» (за участі Мар’яни Шпак – наукового спіробітника Музею Михайла Мармера, випускниці літньої школи «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького-2017»)

Ігор Медвідь.

Керівник проектів та програм Інституту релігії та суспільства УКУ, стар. наук. співробітник Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. Канд. істор. наук (тема дисертації «Характер та еволюція релігійних поглядів Івана Франка: на прикладі ставлення до Греко-Католицької Церкви»). Учасник або організатор багатьох інших проектів, присвячених проблемам міжрелігійних та міжнаціональних конфліктів, примирення та діалогів (2009-2018), зокрема співорганізатор Літньої школи «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького» (2012-2018).

Ярослав Кіт.

Д-р філософії, наук. працівник Інституту релігії та суспільства УКУ, викладач кафедри класичних, візантійських та середньовічних студій УКУ. Координатор Літньої школи ІРС УКУ «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького». Учасник проектів  Фонду Конрада Аденауeра, Міжнародного Вишеградського фонду, UNESCO, Польської Академії Наук. Експерт міжнародної аналітичної групи Фонду «Amicus Europae» Александра Кваснєвського (2012-2017). Засновник інтернет-видання «Українська освіта».