Співробітники Музею Михайла Мармера прийняли участь в урочистому дипломатичному прийомі


Страница входа Новости музея Співробітники Музею Михайла Мармера прийняли участь в урочистому дипломатичному прийомі

Співробітники Музею Михайла Мармера прийняли участь в урочистому дипломатичному прийомі

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» має чимало векторів міжнародної діяльності з іноземними представництвами й організаціями. Одним з таких напрямів є постійна співпраця та діалог з Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччини (Донецьк/ офіс Дніпро).


Щороку, на початку жовтня, коли у Німеччині відзначають національне свято – День німецької єдності, д-р Вольфганг Мьоссінгер – Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина та його дружина пані д-р Майрід Вінстер-Мьоссінгер, влаштовують в Україні традиційний прийом з нагоди визначної дати, де співробітники Музею Михайла Мармера є почесними гостями.

Цього року урочиста подія відбулася 8 жовтня в м. Дніпро, куди було запрошено консулів різних країн, а також представників українських освітньо-культурних організацій, державних службовців й релігійних діячів.

З вітальним словом перед присутніми виступив д-р Ернст Райхель – Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина. Він наголосив, що Україна є важливим партнером для німецької держави у багатьох сферах міжнародної співпраці. З нагоди Дня німецької єдності д-р Ернст Райхель побажав українцям здобути таку ж незалежність, і розповів про німецькі фонди допомоги Україні, що формуються з грошей платників податків його держави.


Після цього з привітаннями виступив приймаючий гостей д-р Вольфганг Мьоссінгер – Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина. Пан Вольфганг Мьоссінгер розказав про власний досвід співпраці з українськими організаціями та держустановами, а також поділився враженнями про Революцію Гідності й побачені ним події початку військових дій на Сході України у 2014 р.

За тим до виступів було запрошено представників Дніпровської державної адміністрації, які висловили глибоку подяку німецькому народу за підтримку й розуміння, що в Україні відчуваються постійно.

Співробітники Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» мали можливість особисто поспілкуватися з Генеральним консулом та Надзвичайним і Повноважним послом Федеративної Республіки Німеччина й обговорити деякі деталі подальшої співпраці.

2018.10.10.