Ліцеїсти цікавляться єврейської історією рідного краю

Страница входа Новости музея Ліцеїсти цікавляться єврейської історією рідного краю

Ліцеїсти цікавляться єврейської історією рідного краю

4 жовтня у Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася лекція з єврейської історії Криворіжжя для учнів 10 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею.

Вивчаючи індустріальний розвиток регіону у ХІХ ст., учні вирішили завітати до музею, щоб розпитати фахівців про внесок єврейського населення у вдосконаленні важкої індустрії нашого краю.

Під час заняття школярі ставили чимало запитань про перші поселення євреїв на території Криворіжжя, про види діяльності місцевого населення та культурні відмінності юдейської культури від християнської. Вони намагалися якомога більше дізнатися про перших робітників горно-рудної промисловості: шахтарів та інженерів-євреїв, які разом з О. Полем торували складний шлях видобутку покладів залізної руди на Криворіжжі.

Також підлітки цікавилися, чи домінував серед євреїв фактор торгівлі та чи вплинула така діяльність на формування Кривого Рогу як міста.

Отримавши масу інформації, учні, з новими знаннями та ідеями, поверталися з Музею Михайла Мармера вражені і задоволені.

208.10.05.