В музеї відбулася екскурсія для студентів-істориків

Страница входа Новости музея В музеї відбулася екскурсія для студентів-істориків

В музеї відбулася екскурсія для студентів-істориків

3 жовтня до Музею культури єврейського народ та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на екскурсію з юдаїки прийшли студенти першого курсу історичного факультету Криворізького державного педагогічного університету.

Історики тільки розпочали академічний процес навчання, але вже серйозно підійшли до пізнання історико-культурних об’єктів міста, де першим у пріоритеті є Музей Михайла Мармера.

Під час екскурсії студенти ставили питання щодо звичаїв та традицій євреїв, шукали історичне підґрунтя й проводили паралелі з витоками інших релігійних течій світу.

Також з істориками-початківцями вдалося подискутувати про умови появи єврейських землеробських колоній на території Криворіжжя та їх вплив на розвиток регіону.

Крім того, студенти мали можливість оглянути експозиції залу, який присвячений Другій світовій війні, ознайомитися з виставкою «За покликом серця», послухати історії порятунку євреїв у нашій місцевості, та торкнутися актуальних питань щодо присвоєння звання Праведників народів світу.

Після екскурсії історики виявили бажання взяти участь у волонтерській діяльності музею і відвідуванні інтерактивних заходів у майбутньому.

208.10.04.