Страница входа Новости музея «Чому євреї?» У Музеї Михайла Мармера відбувся інтерактивний урок для гімназистів

27 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з генезису історії Голокосту завітали учні 10 класу Криворізької Центрально-Міської гімназії.

До Пам’ятних днів вшанування жертв перших масових розстрілів у Бабиному Яру та на Криворіжжі, школярі вирішили дізнатися, якими були причини й передумови явища Шоа.

Так як на уроках історії десятикласники вже почали розглядати період Першої світової війни, під час дискусії їм вдалося швидко знайти причини й мотиви підготовки німецькими політиками наступної війни, й зрозуміти, чому у вирі антинаціональних заходів в 30-х роках ХХ ст. опинилося єврейське населення Німеччини, а потім і всієї Європи. Також з підлітками було розглянуто основні засади пропаганди проти євреїв: образи, лозунги, технології застосування.

На завершення спілкування гімназистам було запропоновано написати одне одному на спинах гарні побажання й риси, які описують їх найкращі сторони. Адже лише уважне ставлення до ближніх й підтримка допоможе створити гармонійний баланс у світі.

2018.09.28.