Страница входа Новости музея В Музеї Михайла Мармера відбулася інтерактивна лекція, присвячена 77-ій річниці початку жахливих подій у Бабином Яру

20 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з історії генези Голокосту прийшли учні 11 класу Криворізького ліцею-інтернату для сільської молоді «КОЛІ».

Тенденції вивчення явища масового винищення євреїв в роки Другої світової війни постійно зростає. Все більше молоді прагне дізнатися про трагедію Шоа, яка об’єднує весь світ у спільній пошуках істини й застережень.

Так як випускники завітали до Музею Михайла Мармера вперше, їм хотілося якомога більше розпитати про причини, події та наслідки Голокосту, з якими частково вже ознайомилися на уроках історії.

Заняття розпочалося із воркшопу «Поговори з речами», що був направлений на розкриття причин замовчування радянською владою злочинів геноцидів та відображення ролі тоталітарної системи у збереженні родинних звичаїв і традицій громадян СРСР.

Після цього була проведена інтерактивна лекція про етимологію, складові й наслідки явища Голокосту, під час якої учні брали активу участь у дискусії  і пошуках істини. Під час диспуту вдалося обговорити українську трагедію вбивства євреїв під час війни й проаналізувати теперішню політику пам’яті про масові розстріли юдеїв на Криворіжжі.

По завершенню заняття ліцеїсти попросили про майбутні зустрічі, на яких би вони мали можливість отримати більше знань про єврейську історію Криворіжжя.

2018.09.21