Страница входа Новости музея У музеї відбулася вступна інтерактивна екскурсія для учнів загальноосвітньої школи №20

7 вересня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на екскурсію з юдаїки прийшли учні 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 20.

В Україні перші місяці осені присвячені пам’яті трагічних дат початку масового винищення євреїв в роки Голокосту.

Випускники школи вже вивчали минуле Шоа на уроках історії, але отримувати знання регіональної єврейської історії прийшли саме до музею.

Юнаки та дівчати вирішили, що починати треба із знайомства з культурою юдеїв, яка колись мала великий вплив на формування Кривого Рогу.

Під час інтерактивної екскурсії учні цікавилися видами діяльності єврейського населення в минулих століттях, відносинами та родинними зв’язками в сім’ях, та намагалися знайти аналогії між єврейськими та українськими релігійними святами.

У залі, який демонструє Другу світову війну, одинадцятикласники знайшли для себе чимало наочних прикладів подій, що вже почали вивчати на уроках історії в школі. Багатьох вразили факти масового винищення євреїв на Криворіжжі та їх трагедійне значення для подальшого розвитку людства.

По завершенню екскурсії старшокласники попросили ще про одну зустріч, на якій би вони могли детально дізнатися про Голокост в регіоні, та отримати знання про невідому єврейську історію рідного краю.