Для чого потрібно вчитися толерантності

Страница входа Новости музея Для чого потрібно вчитися толерантності

Для чого потрібно вчитися толерантності

7 червня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивний тренінг з толерантності прийшли учні 6-х класів Криворізької загальноосвітньої школи № 123.

Діти вже зустрічали поняття толерантності під час занять у школі , але в Музеї Михайла Мармера вони вперше змогли практичного його застосувати. Під час пізнавального процесу, учні переглянули розвиваючий фільм «Ксенофобія і толерантність. Уроки Голокосту й гуманізму», де познайомилися з новими термінами та дізналися про явище Голокосту, і його трагічні наслідки для людства.

Щоб застосувати набуті знання на практиці, учні стали учасниками інтерактивної гри «Свій-чужий», де на власному досвіді переконалися, який дискомфорт можуть відчувати на собі представники національних меншин чи люди з фізичними вадами, коли суспільство не є толерантним.

Наприкінці заняття школярі виразили своє бачення майбутнього, де усі люди обов’язково стануть рівними у правах та можливостях.

2018.06.07.