Що таке Голокост: бесіда із малюками на дорослу тему

Страница входа Новости музея Що таке Голокост: бесіда із малюками на дорослу тему

Що таке Голокост: бесіда із малюками на дорослу тему

6 червня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивний тренінг «Однакові vs різні» прийшли учні 1-2 класів Криворізької загальноосвітньої школи № 22.

Не зважаючи на вікові особливості дітей, з ними дуже швидко включилися у цікавий процес й почали обговорити складну тему Голокосту. Учні уважно слухали розповідь про єврейську дівчинку Ханну, яка в період Другої світової війни разом з родиною перебувала у Варшавському гетто, і по-дорослому співчували своїй ровесниці.

Коли школярі прослухали історію, кожен з них робив свої висновки, висловлюючи емоції й враження про те, яким має бути світ і люди, аби всі війни на планеті припинилися, а діти ніколи не знали, що таке страх і біль від війни між дорослими.

На завершення із великим колективом малюків була проведена гра, в якій вони відзначали свої індивідуальні особливості та шукали спільні риси у зовнішності, звичках і характерах, аби в майбутньому навчитися створювати гармонію навколо себе й близьких, і змінювати світ на краще.

2018.06.06.