Музейний урок для школярів

Страница входа Новости музея Музейний урок для школярів

Музейний урок для школярів

5 червня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з міжнаціональної толерантності завітали учні 6-х класів пришкільного табору Криворізької загальноосвітньої школи № 123.

Під час воркшопу школярі стали учасниками гри «Вгадай, хто я», де спільними зусиллями намагалися зрозуміти, чи можливо визначити представників різних національностей за зовнішністю чи їхнім видом діяльності. Потім діти були залучені до дискусії про те, яким чином у суспільстві складалися стереотипи про «погані» та «гідні» народи.

Наприкінці заняття, під враженнями від побаченого та почутого, учні створювали проекти, де намагалися вирішити питання, як у майбутньому позбутися клеймування людей за расовим чи національною ознаками та стати толерантними один до одного.

2018.06.05.