Канікули у Музеї Михайла Мармера

Страница входа Новости музея Канікули у Музеї Михайла Мармера

Канікули у Музеї Михайла Мармера

Для кожної дитини літні канікули – це пора нових емоцій, вражень та подій, які вона з перших днів сезону отримує у пришкільному літньому таборі. Тому не дивно, що криворізькі педагоги й вихователі почали готуватися до цього завчасно, забезпечуючи комфортні умови, плануючи заходи й відвідування інтерактивних закладів для пізнання учнями навколишнього світу у вільний від навчання період.

До Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» місцеві вчителі почали записувати юних відвідувачів ще з весни, аби з початком канікул мати можливість познайомити вихованців із юдейськими традиціями, та стати учасниками інтерактивних воркшопів й тренінгів.

4 червня в Музеї Михайла Мармера відбулося відкриття літнього сезону навчальних програм для школярів та студентів Криворіжжя.

Першими учасниками інтерактивного заняття в музеї стали загони учнів 6-х класів пришкільного табору Криворізької загальноосвітньої школи № 60. Сьогодні з впевненістю можна стверджувати, що літо для них почалося з користю, адже під час воркшопу школярі зрозуміли причини нетолерантного відношення між народами у світі, та спільними зусиллями сформували правила, які в майбутньому допоможуть їм зберегти мир та взаємоповагу між представниками різних націй.

2018.06.05.