Діяльність Криворізького єврейського музею об’єднує інтереси різних конфесій

Страница входа Новости музея Діяльність Криворізького єврейського музею об’єднує інтереси різних конфесій

Діяльність Криворізького єврейського музею об’єднує інтереси різних конфесій

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» є місцем, що стоїть на перетині інтересів не лише фахівців відповідного профілю, а й представників різних релігійних конфесій.

18 лютого в музей завітала група представників Адвентистів сьомого дня, які приїхали з усіх регіонів України, аби поговорити з працівниками музею про витоки юдаїзму, провести паралелі між світовими релігіями, та зробити висновки про важливість релігійної терпимості серед молоді.

Також у музеї відвідувачі познайомилися із релігійними артефактами, що розповідають про обряди юдеїв, та дізналися про унікальну їдишську культуру, що належала колись на Криворіжжі єврейським землеробам-колоністам.

2018.02.19.