Страница входа Новости музея В Музеї Михайла Мармера відбулось інтерактивне заняття з міжнаціональної толерантності

7 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з толерантності прийшли учні 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 97.

Найперше, що зацікавило дітей – це те, чому в їх рідному місті існує синагога та хто являється її постійними відвідувачами.

Щоб продемонструвати школярам полікультурність та полірелігійність Криворіжжя, з ними було проведено інтерактивну гру, в ході якої діти пізнавали свій край з раніше невідомої їм сторони.

Під час заняття учні відчули на собі, що таке бути в меншості чи відрізнятися від натовпу своїми особливими ознаками. Це настільки захопило учасників, що враження та емоції, які переносили їх у події Другої світової війни, дали змогу порівняти нетерпимість минулого століття із сучасною дійсністю.

Шестикласники визнали, що, нажаль, сьогодні в суспільстві ще існують люди, які не толерантно ставляться до представників інших національностей чи тих, в кого інше віросповідання. Але тепер школярі зрозуміли, як це бути «не таким», і що зараз кожен з них готовий протистояти несправедливості та образам по відношенню до інших.

Наприкінці заняття, під час створення міні-проектів, від дітей лунали чудові думки щодо того, яким чином можна зберегти світ, і яким має бути майбутнє покоління, щоб незважаючи на відстань між континентами, на різні мови та традиції, люди могли б порозумітися між собою, і будь-якими засобами протистояти військовим конфліктам і порушенням прав дітей й дорослих.

2018.02.08