В музеї відбувся інтерактив для молодших школярів

Страница входа Новости музея В музеї відбувся інтерактив для молодших школярів

В музеї відбувся інтерактив для молодших школярів

7 грудня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивне заняття з толерантності прийшли учні 4 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 79.

Під час інтерактиву діти спробували відповісти на питання: як виглядає толерантна людина, та як кожен з них проявляє своє толерантне ставлення до оточуючих? Відповіді дітлахів були різними, розуміння понять «толерантність» й «толерантна особистість» – теж.

Зрозуміло, що четвертокласники тільки починають застосовувати такі терміни під час навчального процесу, і тому, щоб закріпити нові для них слова й поняття, було проведено веселу гру.

Під час інтерактивних вправ, учні мали побували в різних ситуаціях, де на власному досвіді переконалися, як тяжко бути «аутсайдером» чи «інакшим» серед підлітків.

Після кожного етапу гри, школярі висловлювали свої враження та почуття. Більшість схилялися до того, що колір очей, волосся, шкіри та зріст не повинні впливати на ставлення до людей, які живуть поруч.

Важливими стали також і порівняння під час вправ стилю одягу й музики. Діти впевнилися, що всі вони різні, і не лише кожен з них має право на свій смак та вподобання, а й їхні однокласники та друзі.

На завершення заняття четвертокласники продемонстрували своє поглиблене розуміння понять «толерантність» та «дружба народів» через символи й малюнки.

Під час захисту міні-проектів діти пояснили, що означають новостворені ними образи, і зробили висновки про те, що у спілкуванні з представниками інших націй чи релігійних вірувань перешкод не повинно бути.

Інтерактивна гра перетворилася на спілкування у теплому і дружньому середовище, де під час презентації кожна група вигукувала складені лозунги: «Ми  за мир в усьому світі!»; «Українці – дружній народ», «Діти – проти війни!»