Школярі-волонтери відвідали єврейський музей

Страница входа Новости музея Школярі-волонтери відвідали єврейський музей

Школярі-волонтери відвідали єврейський музей

6 грудня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» завітали учні Криворізької загальноосвітньої школи № 85 – волонтери, які вже не один рік допомагають бійцям в зоні бойових дій на Сході України.

Так як напередодні по всьому світу відзначали День волонтера, школярі спеціально прийшли до Музею Михайла Мармера, аби дізнатися про міжнародний досвід волонтерства, поговорити про співпрацю з музеєм та розповісти про власні досягнення і здобутки у справах на благо держави у складні для держави часи.

Крім того, учні познайомилися із юдейськими релігійними обрядами, дізналися про побут єврейського народу й оглянули виставку «Історія українського війська».

На завершення найактивніших юних волонтерів було нагороджено грамотами та подяками за щирість та самовіддачу у їх справах, а також за те, що своїми діями та вчинками вселяють надію та віру у світле майбутнє України.

2017.12.07.