Криворізький єврейський музей відвідали гості з Канади

Страница входа Новости музея Криворізький єврейський музей відвідали гості з Канади

Криворізький єврейський музей відвідали гості з Канади

Світлана Піддубна

Популярність Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» зростає з кожним днем. Викликано це тим, що музей є не тільки виставковою експозицією, в якій демонструється велика кількість зникаючих юдейських артефактів, що дозволяють познайомитися з давньою єврейською

традиційною культурою, але й освітнім центром, де можна взяти участь в інтерактивному занятті або лекції з регіональної історії або історії Голокосту, подискутувати з цікавими співрозмовниками з питань міжнаціональної толерантності, презентувати своє бачення сучасного українського суспільства, зустріти відомих людей, тощо. Тому Музей Михайла Мармера – це своєрідна візитна картка цивілізованості криворізького суспільства, оскільки його відвідують школярі, студенти, вчителі, викладачі вузів, представники громадськості, особистості з активною життєвою позицією. Особливо приємно бачити серед них гостей з-за кордону, і ще більш приємно – знати, що вони приїхали до Кривого Рогу лише для того, щоб побачити унікальний музей.

29 листопада в Музеї Михайла Мармера побували гості з канадського міста Монреаль. Переглядаючи виставкові експозиції, вони не приховували емоцій, висловлюючи захоплення з приводу побаченого, і постійно говорили, що обов’язково розкажуть про свої враження в Канаді родичам та друзям.

2017.12.01