У Музеї Михайла Мармера відбулася екскурсія для директорів криворізьких шкіл

Страница входа Новости музея У Музеї Михайла Мармера відбулася екскурсія для директорів криворізьких шкіл

У Музеї Михайла Мармера відбулася екскурсія для директорів криворізьких шкіл

29 листопада Музей Михайла Мармера на екскурсію з єврейської історії Криворіжжя завітала група директорів Криворізьких загальноосвітніх шкіл.

Не секрет, що музей є міським освітнім інтерактивним центром з історії Голокосту та толерантності, а тому його співпраця із місцевою шкільною адміністрацією відбувається на постійній основі.

У ході екскурсії педагоги знайомилися із унікальним змістом експозицій й ставили питання щодо релігійних обрядів юдеїв, впливу їх багатої культури на корінне населення регіону, та про спільні історичні здобутки євреїв й українців на теренах рідного краю.

Під час активного спілкування кожен з гостей отримав для шкільної бібліотеки книги «Невідоме Криворіжжя: сторінки єврейської історії», Звісно, такому подарунку усі були дуже раді, й відразу почали «примирятися» до того, в якому форматі можна використовувати книгу у практичній освітньої роботі.

Також поважні гості зазначили, що єврейська історія регіону надзвичайно важлива для формування історичного світогляду молоді та для поглиблення їх знань про оточення й середовище, в якому вони живуть.

Наприкінці зустрічі директори шкіл подякували за цікаву екскурсію та висловили свої побажання щодо співпраці навчальних закладів Кривого Рогу із Музеєм Михайла Мармера.

2017.12.01