В музеї відбулося заняття з толерантності для учнів

Страница входа Новости музея В музеї відбулося заняття з толерантності для учнів

В музеї відбулося заняття з толерантності для учнів

29 листопада в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивному занятті з толерантності побували учні 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 8.

Заняття розпочалося із дискусії про те, яку людину можна називати толерантною. Більшість дітей відповідали, що терпимою до інших може бути тільки освічена і вихована особистість.

Аби школярі змогли на власному досвіді перевірити чи це справді так, їм було запропоновано інтерактивне завдання. У проблемних ситуаціях кожна дитина мала можливість порівняти себе із колективом, знайти спільні риси, які об’єднують всіх, та відмінні – що роблять кожного особливим, але не завжди кращим від інших.

По завершенню заняття школярі визнали, що не завжди освіта та виховання можуть дати людям розуміння та взаємоповагу до оточуючих, а також бути терпимим до тих, хто не схожий на іншіх.

2017.12.01