У Музеї Михайла Мармера пройшов воркшоп для дітей-інвалідів

Страница входа Новости музея У Музеї Михайла Мармера пройшов воркшоп для дітей-інвалідів

У Музеї Михайла Мармера пройшов воркшоп для дітей-інвалідів

7 вересня у Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» було проведено цікавий освітній воркшоп з толерантності для дітей з обмеженими можливостями.

Оскільки дітки мають фізичні вади, з ними відбулося інтерактивне заняття у формі гри. Учасники інтерактиву із задоволенням спілкувалися між собою, створювали на папері нових «друзів», розповідали про домашніх улюбленців та охоче робили нескладні фізичні вправи.

Наприкінці заняття діти отримали маленькі подаруночки та обмінялися один з одним різнокольоровими емблемами, що символізують дружбу.

__________________________________________________________________________________________