У Музеї Михайла Мармера майбутні історики знайомилися з єврейськими традиціями

Страница входа Новости музея У Музеї Михайла Мармера майбутні історики знайомилися з єврейськими традиціями

У Музеї Михайла Мармера майбутні історики знайомилися з єврейськими традиціями

Світлана Піддубна

29 червня в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» побували студенти історичного факультету Криворізького державного педагогічного університету.

Для майбутніх істориків-професіоналів відвідування незвичайного музею стало одним із днів обов'язкової навчальної практики, тому по ходу екскурсії для них проводилися міні-майстер-класи, що показали форми спілкування з відвідувачами, залучення їх в неформальний дослідницький процес, коли мова йде про цікаві артефакти.

Під час інтерактивного спілкування було багато питань, що стосуються формування іудейської культури, виникнення і значення національних релігійних традицій, історико-географічних проблем.

На завершення зустрічі студенти сказали, що вражені побаченим і почутим, і, що в майбутньому вони хотіли б ще прослухати лекції з єврейської історії Криворіжжя.

2017.06.30