Педагоги Криворіжжя розширюють географію для співпраці

Страница входа Новости музея Педагоги Криворіжжя розширюють географію для співпраці

Педагоги Криворіжжя розширюють географію для співпраці

17 червня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на екскурсію з іудаїки завітали вчителі с. Веселе Криворізького району.

Педагоги давно хотіли потрапити до цікавого закладу, адже їм відоме минуле євреїв на теренах малої Батьківщини та їх трагічну долю під час Другої світової війни й Голокосту.

Під час екскурсії вчителі цікавилися іудейськими звичаями й традиціями та розповідали про похідні слів і назви на мові ідиш, які чули від старожилів ще в дитинстві в рідному селі.

Важливим у обговоренні стала й тема Другої світової війни. Вчителі поділилися досвідом вшанувапння жертв Голокосу в школі разом з учнями та громадою села.