Страница входа Новости музея У Музеї Михайла Мармера організоване інтелектуальне дозвілля для дітлахів із пришкільних таборів

Літня пора для Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» завжди була наповнена емоціями, галасом та невпинною цікавістю дітей до невідомої їм історії та культури єврейського народу.

Цьогорічні літні канікули не стали виключенням для криворізьких школярів, які щодня навідують Музей Михайла Мармера аби послухати про минуле рідного краю, побачити на власні очі красиві артефакти побуту єврейських родин та, оглядаючи експозиції залів, особисто порівняти християнські й іудейські релігійні обряди на прикладах унікальних предметів юдаїки.

Крім цікавих розповідей про єврейський світ звичаїв та традицій на теренах Криворіжжя й України, учні пізнають сумні реалії Другої світової війни. Мобільна музейно-освітня виставка «Єврейські діти України – жертви Голокосту», авторство створення якої належить Українському центру вивчення Голокосту (Київ), емоційно вражає кожного юного відвідувача, спонукає до роздумів про добро і зло та вчить толерантності у відношенні до оточуючих.

Після численних емоційних висловів учнів, можна сказати одне: відвідування музею місцевими школярами стає для них не просто ознайомленням із невідомою культурою. Почуте і побачене в його залах збагачує розвиток їх світогляду, вчить мислити, шукати і порівнювати минуле із сьогоденням, що для сучасних реалій країни є одним із головних компонентів формування свідомих громадянин України.