Весняні канікули у музею

Страница входа Новости музея Весняні канікули у музею

Весняні канікули у музею

Пора весняних канікул – це веселі прогулянки та корисно проведений час у цікавих заходах, які спеціально для школярів організують у місті.

Щороку Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» не є виключенням в урізноманітненні процесу розвитку учнів. Протягом цьогорічних березневих канікул музей щодня приймав юних відвідувачів із криворізьких шкіл.

Для кожного, хто мав змогу побувати на інтерактивному занятті чи лекції, відкривалися історія Голокосту, сторінки минулого єврейського народу на Криворіжжі, красивий світ юдейської культури. Толерантність, рівність, взаєморозуміння та допомога – ось яких висновків доходили учні на музейних заняттях.

Познайомившись із експозиціями Музею, школярі розуміли настільки важливо цінувати своє минуле і оберігати пам’ять про людей, які творили історію рідного краю.

Ми щиро віримо, що під враженнями про Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера», наші діти знайдуть шлях до взаємодопомоги один одному та стануть гідними громадянами, які покращать Україну.

2017.04.03.