Страница входа Новости музея У рамках соціально-психологічного проекту у Музею Михайла Мармера побували люди похилого віку, тимчасово переселені із зони АТО

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» й Громадська організація «КЕТЕР» вже не вперше стають ініціаторами різноманітних програм для підтримки різних категорій населення Кривого Рогу.

3 березня, у рамках заходу соціально-психологічної підтримки, Музей Михайла Мармера приймав особливих гостей – людей похилого віку, тимчасово переселених із зони АТО в наше місто.

Щоб познайомити відвідувачів із єврейською історією міста та поринути у світ іудейської культури, було прочитано міні-лекцію та проведено оглядову екскурсію залами Музею Михайла Мармера, від яких вони залишилися під сильним емоційним впливом.

В ході зустрічі гості ставили багато питань щодо причин появи євреїв на Криворіжжі та ділилися своїми враженнями від почутого і побаченого.

Подібні заходи дуже важливі для людей похилого віку, які з відомих причин покинули свої домівки, і до нового місця звикають складно й болюче, – адже тут вони відчувають себе потрібними і почутими.

2017.03.09.