У музеї відбулася пізнавальна лекція для учнів школи № 17

Страница входа Новости музея У музеї відбулася пізнавальна лекція для учнів школи № 17

У музеї відбулася пізнавальна лекція для учнів школи № 17

1 березня до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивну лекцію з єврейської історії міста прийшли учні 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи №17.

Школярі давно планували відвідати Музей Михайла Мармера й дізнатися про невідомі їм події минулого в рідному краї, тому що вже зовсім скоро вони завершать навчання і роз’їдуться на навчання у різні куточки України, де будуть ділитися із новими друзями спогадами про свою малу Родину, розповідати про її неймовірно захоплюючу історію.

Інтерактивна лекція одразу зацікавила учнів. Інформація про нові історичні факти щодо Криворіжжя привела до дискусії між підлітками і пошуку логичних причин та наслідків заселення євреями регіону.

Серед старшокласників виникали питання про побут і релігійне життя іудеїв, про їх відносини з місцевим населенням та владою.

Найбільш емоційно молодь вразила розповідь про явище Голокосту на Криворіжжі. Приведені приклади героїчних вчинків місцевих Праведників народів світу під час масових акцій розстрілу євреїв дали зрозуміти молоді, настільки тонкою є межа між впливом пропаганди й вмінням цьому протистояти.

По закінченню заняття учні мали можливість познайомитися з експозиціями Музею Михайла Мармера та доторкнутися до раніше незвіданої їм історії рідного краю.

2017.03.02