Студенти хочуть знати правдиву історію

Страница входа Новости музея Студенти хочуть знати правдиву історію

Студенти хочуть знати правдиву історію

21 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивну лекцію з історії Шоа на Криворіжжі прийшли студенти Міжрегіонального центру з перепідготовки кадрів.

Молодь давно хотіла прийти до Музею, щоб дізнатися історію Голокосту та про наслідки цього явища для криворіжців.

Після почутих фактів, про які говорилося у лекції, між студентами зав’язалася дискусія щодо того, чи можна було стати на захист євреїв під час нацистської окупації рідного краю та врятувати життя тим, кого вели на розстріл. Юнаки й дівчата намагалися вирішити одне із найскладнішим питань війни: чому в суспільстві були ті, що стояли осторонь і не припиняли жорстокі дії німецьких солдатів?

Спільними зусиллями студенти прийшли до висновку, що боротися проти антигуманних заходів було важливою необхідністю. Щоб підтвердити слова молоді, їм було продемонстровано короткометражний фільм «Країна іграшок», після його кожен глядач висловив думку про те, що у воєнні роки тільки безстрашність могла побороти політику вбивств нацистів.

По завершенню інтерактивної лекції, студенти познайомилися з експозиціями Музею Михайла Мармера і пообіцяли обов’язково повернутися, аби доповнити свої знання про особливості єврейської культури.

2017.02.23.