Страница входа Новости музея В Музеї «Музей Михайла Мармера» відбулася інтерактивна лекція для студентів Коксохімічного технікуму

6 лютого до Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» на інтерактивну лекцію з єврейської історії рідного краю прийшли студенти Криворізького коксохімічного технікуму.

Молодь пояснила, що нещодавно вони відзначали день Пам’яті жертв Голокосту, і вперше почули, що в нашому регіоні нацисти також знищували іудеїв у часи окупації. Їм стало цікаво, коли й звідки в українському місті Кривий Ріг з’явилося єврейське населення? До єврейського музею вони прийшли за поясненнями.

Під час інтерактивної лекції студенти не приховували своє здивування від невідомих їм раніше фактів історії життя євреїв на Криворіжжі. Серед гостей зав’язалася дискусія щодо того, чи міг існувати антисемітизм серед українців, та якою була роль етнічного населення у захисті іудеїв під час нацистської окупації Криворіжжя.

Молодь із сумом слухала про трагічну долю євреїв в роки Голокосту та втрату унікальної ідишської землеробської культури в рідному краї під час війни.

По завершенню лекції гості познайомилися з експозиціями Музею, які відкривають красивий світ єврейського народу у всіх його проявах.

2017.02.09.